Náš tým

Jsme malý rodinný tým kolegů, kteří spolu navzájem spolupracují a pomáhají si. Díky tomu umíme vyřešit spoustu nestandardních věcí jak v oblasti realit, tak v oblasti finančního trhu. Snažíme se pro naše klienty dělat maximum tak, abychom jim pomohli plnit jejich přání a cíle.

Martin Hovorka

Ve financích pracuji již více než 10 let. Rozhodl jsem se tak pokračovat v rodinné tradici finančního poradenství. Nejvíce se zaměřuji na řešení bydlení. Ať už jde o spolupráci s naší spřátelenou realitní kanceláří Bohemia servis, díky čemuž můžeme klientům pomoci s nákupem i prodejem nemovitostí. Snažíme se vždy o kompletní servis, který není zase tak běžný. Jako ryba ve vodě se cítím při řešení úvěrů na bydlení, ať už klasických hypoték, tak i úvěrů ze stavebního spoření. Ovšem ani další oblasti jako je pojištění, spoření a investice mi není cizí.

Uvědomuji si, že každý potřebuje jiný přístup a je v jiné situaci, proto ke svým klientům přistupuji individuálně, dle jejich potřeb a požadavků. Nedilnou součástí mé péče je servis. Finanční trh se neustále mění, proto se snažím své klienty pravidelně informovat o důležitých změnát a reagovat na ně, podle toho, jak je potřeba.