Úvěry na bydlení

Plánujete řešit vlastní bydlení? Hypotéka je jednou z možností, jak si zajistit financování. Její vyřízení však ale nemusí být zrovna procházka růžovou zahradou. My pomáháme klientům najít nejvhodnější financování z hlediska úroků i podmínek. Jsme schopni za Vás vše oběhat a vyřídit veškerou administrativu s hypotéčním úvěrem spojenou.

Díky tomu, že spolupracujeme s velkým množstvím bank a stavebních spořitelen, máme široké pole působnosti i při řešení nestandardních úvěrech. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti bankovních úvěrů, proto je pro nás jednání v bankách jednodušší a víme, na koho se obrátit.

Nejčastěji využívané služby

Při výběru vhodného financování zvažujeme všechny dostupné možnosti. Velmi totiž záleží, zda se jedná například o výstabu rodinného domku, koupi nemovitosti nebo rekonstrukci. Pro některé tyto účely může být výhodnější využít hypotéčního úvěru, pro některé zase například využít úvěru ze stavebního spoření. U některých klientů vychází nejlépe kombinace obojího.

Nezáleží jen na účelu úvěru, ale hraje také roli, jaké má klient příjmy, co dalšího ovlivňuje jeho bonitu. Všechny tyto informace jsou důležité pro posouzení, jaké řešení bydlení je vhodné, a také reálné. Ale nemusíte se bát, tohle všechno je naše parketa. Vše Vám vysvětlíme a každý krok s Vámi budeme konzultovat, abyste o všem měli po celou dobu přehled.

Co je důležité při výběru vhodného financování?

Pokud přemýšlíte o financování svého bydlení, je dobré promyslet několik základních parametrů. Nejprve si stanovit, jak velkou částku budete potřebovat a kolik je pro Vás únostné měsíčně splácet. Toto je základní kreitérium pro posouzení toho, zda je pro Vás úvěr vůbec schůdný. Dále schválení úvěru ovlivňuje, jaké příjmy můžete doložit, jaké máte závazky (dluhy) a jaký je Vás rodinný stav a zda máte děti – tomu se říká tzv. bonita klienta. To je další velmi důelžité kritérium.

No a pak už na řadu přichází samotná nemovitost, které se úvěr týká. Zde je třeba si uvědomit, že díky legislativním změnám nemí možné brát 100% hypotéky, tedy je třeba abyste měli nějaké vlastní peníze, které použijete. V ideálním případě 20 %. Ovšem neplatít to vždy a zase záleží na kompletní situaci. Dofinancování se dá řešít právě třeba stavebním spořením.

 

Sjednejte si nezávaznou schůzku